"החותם - הוצאה לאור" נוסדה בינואר 2001 כעמותה שפועלת שלא למטרת רווח.

המטרה העיקרית של "החותם" היא לעודד את המשיחיים בישראל ללמוד את כתבי הקודש (התנ"ך והברית החדשה), להכיר את אלוהים, להידמות לישוע המשיח ולנהל את חייהם על פי ממצוותו.

לשם כך מפיקה "החותם" עיתונים, ספרים, מוסיקה, משחקים ומוצרים נוספים. החומר המופק מיועד לילדים, בני נוער ומבוגרים ותכניו מבוססים על כתבי הקודש.

משרדי "החותם" נמצאים בקיבוץ גבעת ברנר.

עקרונות האמונה של "החותם":

* אנחנו מאמינים שכתבי הקודש (התנ"ך והברית החדשה) הם דבר אלוהים המושלם שנכתב בהשראת רוח אלוהים.

* אנחנו מאמינים שיש אלוהים אחד בלבד שבו שלוש אישויות: אב, בן ורוח הקודש.

* אנחנו מאמינים שישוע המשיח הוא אלוהים, שנולד לבתולה, ששפך את דמו כדי לכפר על חטאי הנבחרים, שהוקם מהמתים, שעלה השמיימה, שישוב לקהילתו לפני שאלוהים ישפוך את חמתו על העולם החוטא, שיקים את מלכותו וימלוך מהר ציון.

* אנחנו מאמינים בקיומו של השטן שנברא מושלם, בחר לחטוא והפך לאויב של אלוהים ושל הבריאה. במותו ובתקומתו ניצח ישוע המשיח את השטן, אחת ולתמיד.

* אנחנו מאמינים שכל בני האדם חוטאים מטבעם ואינם יכולים להיוושע אלא אם פועל בהם רוח הקודש ומוליד אותם מחדש. אנחנו מאמינים שאנשים נצדקים בחסד בלבד דרך אמונה בקורבן המכפר של המשיח.

* אנחנו מאמינים שרוח הקודש שוכן בלב המאמינים, מקדש אותם, מעניק להם כישרונות ומכשיר אותם כדי שישרתו את אלוהים, ומאפשר להם לחיות בקדושה על פי כתבי הקודש.

* אנחנו מאמינים שהמאמין נושע לנצח ושמי שמת בחוסר אמונה יאבד לנצח.

* אנחנו מאמינים שהעולם נברא על ידי אלוהים בשישה ימים כפי שמתואר בספר בראשית.

* אנחנו מאמינים שתפקידה של קהילת המשיח הוא לפאר את אלוהים, להפיץ את בשורתו וללמד את המאמינים את כתבי הקודש ואת הדרך לחיות על פיהם.

 

 

 

Blacknet.co.il - בניית אתרים